středa 25. září 2013

Nemyjte okna, umyjí se samy!

NE, Jarda si nedělá legraci zejména z dámské části návštěvníků toho blogu. Vyzkoušeli jsme přípravek, který ochrání okna před zašpiněním od dešťové vody a zachytávání prachu.

Možná jste už někdy slyšeli o tzv morkých stěračích. Tedy přípravek, který zabraňuje vodě, aby zůstávala na skle vašeho auta. Přípravek Supraperl, který jsme s Jardou testovali je něco podobného. Můžete ho použít jak na zmiňovaná autoskla, tak hlavně na okna Vašeho bytu nebo domu.Supraperl sám čistí okna

Přípravek Supraperl musíte nanést na sklo umyté klasickými prostřeky na čištění oken. Sklo vysušíte a vyleštíte. Pak nanesete Supraperl (jen pár kapek) a máte klid. Víte jak to chodí. Umyjete okna a zákonitě zaprší. Teď se už s tím nemusíte trápit. Díky Supraperlu voda na skle nezůstane a přípravek sám odrastraní i špínu, která s deštěm dopadá na sklo díky samočistícímu efektu.


Supraperl jako mmorké stěrače v autě

Supraperl můžete použít i v autě. Nejvíce ho ocenítě v období, kdy jsou silnice mokré a špinavé a právě tato špína zůstává na zadním skle. Sklo ošetřené tímto přípravkem nedovolí blátičku ze silnic nechtěné hnědé tónovaní zadního skla.

V případě čelního skla je výhoda opět za deště, kdy voda snáz zmizí ze skla a nevadí pak ani horší stěrače. Dále oceníte stále čisté čelní sklo za sluníčka, které Vám udělá z cesty se špinavým sklem doslova peklo.

2 komentáře:

  1. Kolikrát do roka je třeba okna umýt s títmto přípravkem? Mirka

    OdpovědětVymazat
  2. Dobrý den, okna stačí umýt jednou za rok. Supraperl se postará o zbytek :). Takže jistě úspora pro ty, kteří myjí okna častěji.

    OdpovědětVymazat