pondělí 22. září 2014

Zahradní traktor - Velký pomocník a manželka v celibátu

Představte si tu dřinu... zahrada velká jak fotbalové hriště a vy místo vychlazeného lahváče budete kosit tu nekonečnou džungli. Nic moc představat, co? Realita se ale na představy neptá a někdo to udělat musí. Tak šup šup, natáhnout sekačku a ať to sviští! A nebo se pohodlně usaďte, stikněte startovací talčítko, pevně uchopte volant a rozjeďtě se.

Vaše zdraví jistě prospěje, když bude po zahradě běhat za svojí zahradní sekačkou, ale kdo by nebyl pohodlný a líny a raději tu zelenou džungli nezkrotil v sedadle zahradního traktoru? Sekačky mají rozpětí sotva půlmetru. Travní traktory mají kolem metru a více celkem běžně. Takže zahradní traktor na sekání trávy jezdí rychleji, má větší záběr a je s ním větší sranda. Ano, jistě, zahradní sekačku vyhoďe a pořiďte si zahradní traktor!Ale aby manželky, které většinou doma drží kasu dali povolení k zakoupení nové hračky je třeba pár argumentů. Zahradní traktor
  1. seká trávu
  2. na sklopném vozítku vozí děti a jindy zase nějaký náklad jako věte, hlínu, písek a nebo sud s pivem
  3. v zimě si s ním vyhrnete cestu na silnici, po které je třeba dopravit děti do školy
  4. poradí si s větvemi a dalším zahradním biodpadem, když Váš zahradní traktor bude mít drtič zahradního odpadu 

Tak manželka je zpracovaná, místo na dovolenou do Chorvatska jedete do prodejny se zahradní technikou a vracíte se značně tichou manželkou, která se akorát rozhodla začít držet celibát a její tvář připomíná křečka při obědě. I přesto máte blažený úsměve na své tváři, protože si na vozíku za autem vezete krásný nový zahradní trakator. No jasně, bude Vás vozit 20 koní, na zahradě si můžete jezdit jak chcete, kolečko už můžete nechat opřený někde o strom jako dekoraci a hráblo na sníh darujete sousedovi, aby u nich mohla vyhazovat sníh celá rodina.

1 komentář:

  1. Naprosto souhlasím, že jsou zahradní traktory velkým pomocníkem. My máme velkou zahradu a nedokážu si představit, že bychom ji měli sekat klasickou benzínovou sekačkou. Sekání se zahradním traktorem je navíc jednoduché, takže to zvládnu i já. Máme malého syna, kterého si dám vždy na klín a sekáme spolu.

    OdpovědětSmazat